رضا صفایی

0 %
رضا صفایی
بازیکن والیبال
 • محل تولد:
  لرستان
 • کوهدشت
 • سال تولد:
  1369
پست ها
پشت خط زن
دریافت
پاسور
فعالیت ها
 • آکادمی والیبال رضا صفایی
 • مدرسه والیبال
مهارت ها
 • بازیکن لیگ برتر
 • دارای کارت مربی درجه یک والیبال
 • کارشناس ارشد مدیریت ورزش

فولادی‌ها با پنج برد متوالی فینالیست شدند/ نمایندگان ایران و قطر در دیدار نهایی

22 مهر 1400
فینالیست شدن تیم والیبال فولاد سیرجان در جام باشگاه های آسیا
فینالیست شدن تیم والیبال سیرجان

تیم والیبال سیرجان فینالیست جام باشگاه های آسیا شد. مرحله نیمه‌نهایی بیست‌ویکمین دوره رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا امروز (پنج‌شنبه) با چهار دیدار در شهر ناخون راتچاسیما تایلند پیگیری شد.

در چهارمین مسابقه این مرحله تیم فولاد سیرجان نماینده ایران به مصاف ناخون راتچاسیما نماینده تایلند میزبان این رقابت‌ها رفت. نماینده ایران سه بر صفر حریف را شکست داد.

نتایج ست شماری:

شاگردان سعید رضایی سرمربی تیم فولاد سیرجان در بیست‌وپنجمین مسابقه این تورنمنت، در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 19، 25 بر 23 و 25 بر 22 حریف خود از کشور میزبان را شکست دادند. سیرجانی ها به پنجمین پیروزی متوالی خود دست یافتند.

مجتبی قلی‌زاده با کسب 16 پوئن، امتیازآورترین بازیکن دیدار فولاد سیرجان و ناخون راتچاسیما شد. Amorntep بازیکن شماره 24 ناخون راتچاسیما با کسب 12 امتیاز، بهترین بازیکن این تیم بود.

مسابقات والیبال قهرمانی مردان باشگاه های آسیا از سال 1999 آغاز شده است. نمایندگان ایران تا کنون 21 مدال شامل14  طلا، چهار نقره و سه برنز در این رقابت ها به دست آوردند.

فولاد سیرجان به عنوان هشتمین نماینده ایران در این رقابت‌ها، برای نوزدهمین بار به دیدار نهایی راه یافته است. نماینده ایران در صورت کسب مقام قهرمانی به پانزدهمین جام خوش رنگ باشگاه‌های آسیا دست خواهد یافت.

پیش از مسابقه فولاد سیرجان و ناخون راتچاسیما دو تیم العربی قطر و باروستنیک آلماتی قزاقستان به مصاف یکدیگر رفتند. و در نهایت شاگردان سیچلو سرمربی العربی سه بر دو حریف خود را شکست دادند و فینالیست شدند.

بدین ترتیب تیم‌های فولاد سیرجان و العربی قطر فردا (جمعه) در آخرین مسابقه این رقابت‌ها برای کسب مقام قهرمانی به مصاف یکدیگر می‌روند. دو تیم در مرحله گروهی هم یکبار مقابل هم صف آرایی کردند و نماینده ایران سه بر یک فاتح میدان شد.

برای مقام سومی نیز تیم‌های ناخون راتچاسیما تایلند و باروستنیک آلماتی قزاقستان روز جمعه مسابقه خواهند داد.

در گروه تیم‌هایی که برای رتبه پنجم تا هشتم تلاش می‌کنند، امروز تیم‌های کاظمه اسپورت کویت و گاز جنوبی عراق حریفان خود را شکست دادند تا در آخرین روز این رقابت‌ها برای جایگاه پنجمی به مصاف یکدیگر بروند.

ارسال شده در اخبار, رویداد, لیگبرچسپ ها:
طراحی شده توسط رضا قربانی توکلی (01ghorbani@gmail.com)