رضا صفایی

0 %
رضا صفایی
بازیکن والیبال
 • محل تولد:
  لرستان
 • کوهدشت
 • سال تولد:
  1369
پست ها
پشت خط زن
دریافت
پاسور
فعالیت ها
 • آکادمی والیبال رضا صفایی
 • مدرسه والیبال
مهارت ها
 • بازیکن لیگ برتر
 • دارای کارت مربی درجه یک والیبال
 • کارشناس ارشد مدیریت ورزش

فولادی‌ها با شکست نماینده ازبکستان به دومین برد خود دست یافتند

18 مهر 1400
دومین برد سیرجان در جام باشگاه های آسیا
دومین برد سیرجان در جام باشگاه های آسیا

فولادی ها به دومین برد خود رسیدند. سومین روز مرحله گروهی بیست‌ویکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا امروز (یکشنبه) با چهار دیدار در شهر ناخون راتچاسیما تایلند پیگیری می‌شود.

تیم فولاد سیرجان که در گروه B این رقابت‌ها با نمایندگانی از کشورهای قطر، تایلند، فیلیپین و ازبکستان همگروه است. در دومین دیدار امروز و دومین مسابقه خود در این رقابت‌ها به مصاف AGMK ازبکستان رفت.

شاگردان سعید رضایی سرمربی تیم فولاد سیرجان در ست سوم این مسابقه 26 بر 24 مغلوب حریف شدند. اما در ست‌های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای 26 بر 24، 25 بر 14 و 25 بر 10 حریف خود را شکست دادند و به دومین برد متوالی دست یافتند.

شرح ست های بازی:

رقابت دو تیم در ست اول و سوم بسیار نزدیک به هم پیش رفت و حتی در ست اول تا امتیاز 16 حریف ازبکستانی پیش بود. در ست دوم و چهارم فولاد سیرجان اقتدار خود را در زمین به رخ حریف کشید. در مجموع سیرجان سه بر یک فاتح این مسابقه شد تا از دو برد، 6 امتیازی شود و در صدر جدول گروه B قرار گیرد.

در پایان دومین روز مسابقات (شنبه شب) نماینده ازبکستان با چهار امتیاز صدرنشین گروه B بود. امروز پس از پذیرش شکست مقابل فولادی ها در رتبه دوم قرار گرفت.

سیرجانی‌ها این مسابقه را با ترکیب آرمین تشکری، علیرضا بهبودی، رامین خانی، مهدی جلوه، الکساندار بلاگوویچ و محمد صادقی در مناطق یک تا 6 و مصطفی حیدری به عنوان لیبرو آغاز کردند.داورانی از کشورهای کویت و تایلند قضاوت دیدار فولاد سیرجان و نماینده ازبکستان را بر عهده داشتند.

جلسه آنالیز نماینده ازبکستان ساعت 10 صبح به وقت محلی با شرکت تمامی اعضای تیم فولاد سیرجان برگزار شد. در این نشست عملکرد تاکتیکی، تکنیکی و بازیکنان تیم agmk از سوی سعید رضایی سرمربی تیم فولاد سیرجان مورد بررسی قرار گرفت.

تیم فولاد سیرجان در نخستین مسابقه این رقابت‌ها تیم ریبیسکو نماینده فیلیپین را سه بر صفر شکست داده بود.

قهرمان لیگ برتر سال 99 ایران، فردا (دوشنبه) در حساس‌ترین دیدار مرحله گروهی خود به مصاف العربی قطر می‌رود. هدایت این تیم را خوان سیچلو در این رقابت‌ها برعهده دارد.

ارسال شده در اخبار, تیم ملی, دسته‌بندی نشده
طراحی شده توسط رضا قربانی توکلی (01ghorbani@gmail.com)