رضا صفایی

0 %
رضا صفایی
بازیکن والیبال
 • محل تولد:
  لرستان
 • کوهدشت
 • سال تولد:
  1369
پست ها
پشت خط زن
دریافت
پاسور
فعالیت ها
 • آکادمی والیبال رضا صفایی
 • مدرسه والیبال
مهارت ها
 • بازیکن لیگ برتر
 • دارای کارت مربی درجه یک والیبال
 • کارشناس ارشد مدیریت ورزش

پیمان اکبری:بازیکنان اصلی پیکان را در اختیار ندارم/ به بازیکنانم اعتقاد دارم

29 مهر 1400
پیمان اکبری، سرمربی تیم والیبال پیکان
پیمان اکبری، سرمربی تیم والیبال پیکان

پیمان اکبری، سرمربی تیم والیبال پیکان درباره شرایط تیمش در آستانه شروع رقابت‌های لیگ برتر گفت: از شش بازیکن اصلی، چهار بازیکن را در اختیار ندارم. پوریا یلی از ناحیه کمر مصدوم است، محمدطاهر وادی پاسور اول تیم دچار شکستگی پا می‌باشد و احتمالا دو تا سه هفته ابتدایی او را در اختیار نخواهیم داشت. محمد فلاح نیز از ناحیه پا دچار مصدومیت است و او را به احتمال بسیار تا آخر فصل نخواهیم داشت. پوریا فیاضی نیز بیمار شده است.

رضا صفایی

سرمربی تیم والیبال پیکان افزود: در هفته‌های ابتدایی تا هفته چهارم تیم اصلی خود را در اختیار نخواهم داشت. شرایط بسیار سخت است. در پستِ پشت خط زن تنها رضا صفایی را در اختیار داریم، فلاحت خواه نیز تنها پاسور تیم است. در دریافت نیز فیاضی را نداریم، همین شرایط تیم را بسیار دشوار کرده است. هیچ راهی نداریم، فقط باید با این شرایط بسازیم.

وی درباره بازی روز یکشنبه مقابل سایپا گفت: با سایپا بازی تدارکاتی برگزار کرده‌ایم، تیم خوب و قابل احترامی است. بازیکنان خوبی در اختیار دارد و شهنازی که یکی از مربیان خوب ایران است هدایت این تیم را برعهده گرفته است. پیکان نیز تیم خوبی است فقط باید مشکلات مان را تحمل کنیم. به سایر بازیکنان اعتقاد دارم، اگر توانمندی های خود را به خوبی به نمایش بگذارند فارغ از برد و باخت برایم ارزشمند است و به آنها ایمان خواهم داشت.

اکبری درباره تک بازی شدن مسابقه فینال گفت: به دلیل مشکلاتی که در برگزاری جشن قهرمانی و اهدای جام برای فدراسیون به وجود آمده چنین تصمیمی گرفته شده است. از این منظر قابل قبول است اما برای باشگاه ها ممکن است مشکل آفرین باشد. هنوز برنامه دقیق فینال مشخص نیست. هر چند با توجه به شیوع کرونا هنوز مطمئن نیستیم مسابقات مرحله گروهی به صورت رفت و برگشت به پایان خواهد رسید. پس فعلا صحبت کردن درباره روز فینال زود است.

ارسال شده در اخبار, لیگبرچسپ ها:
طراحی شده توسط رضا قربانی توکلی (01ghorbani@gmail.com)